RXR-YC25000BD Róbat sceite deataigh agus scabhtaíochta comhraicthe dóiteáin atá cruthúnas pléasctha
Cur Síos Achomair:
Sonraí Táirge
Clibeanna Táirge
Forbhreathnú ar an táirge
Raon feidhme
Tarrtháil Dóiteáin i bhFiontair Mhóra Peitriliam agus Ceimiceacha
Tarrtháil i dtimpeallacht deataigh, gás tocsaineach agus díobhálach
Saintréithe an táirge
1.★ Úsáid Tobac
2. Brath ★ gás tocsaineach agus díobhálach
8 ngás agus 2 pharaiméadar comhshaoil
3.★ tarraingt: N 6500
4.★ Ardán Scamall Líonra Robot Rochtana
Príomhtháscairí teicniúla
4.1 Róbónna:
1.Ainm: Róbat braite deataigh dóiteáin
2.Múnla: RXR-YC25000BD
7. Cumhacht: Ceallraí litiam leictreach, trínártha
8. Méid: fad 1964 mm × leithead 1298 mm × airde 1543 mm (Tá an paraiméadar seo comhsheasmhach le tuarascáil chigireachta an Ionaid Náisiúnta Maoirseachta agus Cigireachta ar Cháilíocht Trealamh Dóiteáin)
9. Trastomhas stiúrtha: 2130 mm (Tá an paraiméadar seo comhsheasmhach le tuarascáil chigireachta an Ionaid Náisiúnta um Mhaoirseacht agus Cigireacht ar Cháilíocht Trealamh Dóiteáin (CNPC)
10.Meáchan: ≤ kg 870
12.★ achar tarraingthe: ≥100 m (tarraing dhá chrios uisce iomlán DN80))
13. Luas siúil: 0 ~ 1.36 m / s, athrú luais gan chéim rialaithe cianda
16. Airde lastuas: ≥250 mm (Tá an paraiméadar seo comhsheasmhach le tuarascáil chigireachta an Ionaid Náisiúnta Maoirseachta agus Cigireachta ar Cháilíocht Trealamh Dóiteáin)
17.★ imréiteach ón talamh: 194 mm (Tá an paraiméadar seo ag teacht le tuarascáil chigireachta an Ionaid Náisiúnta um Mhaoirseacht agus Cigireacht ar Cháilíocht Trealamh Dóiteáin (NCQPC)
18. Uillinn chobhsaíochta cliathánach: ≥45°
19. Fad siúil: ≥ uair 2.5
20. Saolré: ≥10 uair an chloig
22. Fad tarchuir físe: 1500 m
28. Teirminéal Rialaithe: Teirminéal Rialaithe Cianrialaithe Digiteach Comhtháite Láimhe
4.2 Córas sceite deataigh róbat:
1. Meaisín Sceite: Meaisín Sceite Redel
2.★ toirt aeir: m³/u 25,000
3.★ uillinn: -3~16°
4.★ Meaisín Sceite Deataigh airde CITIC: mm 1210
5. Brú oibre: 1.0 ~ 1.2 MPa
6. Comhéadan uisce: breiseán tapa Seapánach DN80
7.★ Mód Tiomána: Tiomáint Uisce
8.★ uasmhéid sreabhadh uisce: 620 lítear/nóim
4.3 Córas taiscéalaíochta róbat:
2. Airde ardaithe ★ ardáin ardaithe atá cruthúnas pléasctha: airde tosaigh: 1326 mm, airde ardaithe 2133 mm
CH4: Imleabhar 0-100 faoin gcéad
CO: 0-1000 ppm
H2S: 0-100 csm
CL2: 0-1000 csm
NH3: 0-100 csm
O2: 0-30% O2
H2: 0-1000 csm
Raon teochta: -25°C go 60°CC
Raon taise: RH go 90 faoin gcéad RH 0 faoin gcéad
4.4 Braistint físe agus fuaime róbat:
3. Picteilíní ceamara: milliún íomhá HD, rún 1080 P, uillinn leathan 60°
4.★ Leibhéal Cosanta Ceamara: IP68
5. Ceanglais theicniúla maidir le fáil fuaime: fáil fuaime allamuigh ar bhealach iargúlta, éasca le tuiscint a fháil ar staid daoine gafa, achar piocadh suas 5 mhéadar, raon minicíochta 20 Hz ~ 20 kHz, íogaireacht ≥40 dB
4.5 Paraiméadair chumraíochta críochfoirt rialaithe iargúlta
1. Toisí: 410 * 310 * 70 mm (Gan airde rocair)
2. Meáchan iomlán: kg 6.5
4. Ardán córais rialaithe: córas oibriúcháin window7
5. Uaireanta oibre: 8 uair an chloig
10. Lasc Ardaitheora Córas Taiscéalaíochta Rialaithe: Sea, Lasc Pointe Féin-Athshocraithe
11. Lasc Físeáin: Sea, Lasc Pointe Féin-Athshocraithe
12. Feidhm tarraingthe uathoibríoch rialaithe: Sea, lasc pointe féin-athshocraithe
13. Feidhm rialaithe soilsithe: tá, lasc pointe féin-athshocraithe, freagairt féinghlasála ríomhaire
14. Uirlisí cúnta: Strap gualainn teirminéil rialaithe iargúlta láimhe, tríphos soghluaiste
4.6 Feidhmiúlacht an Idirlín:
1. Feidhm GPS: suíomh GPS, is féidir fiosrúcháin a dhéanamh ar an rian
4.7 Eile:
Cumraíocht táirge
1. Róbat braite deataigh dóiteáin ×1
2. Teirminéal rialaithe iargúlta láimhe ×1
3. Luchtaire coirp gluaisteáin (54.6 V) × 1 tacar
4. Luchtaire rialaithe cianda (19.6 V) × 1 tacar